Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Tem Teknik
Tem Teknik, TSE Belgeli Yetkili Servis

2001 yılında kurulmuş olan TEM TEKNİK Ankastre, Beyaz Eşya, Küçük ev Aletleri Satış ve Yetkili Servisi yıllara dayanan tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti politikasını benimsemiş olmamız ve her marka için ayrı ayrı işinde uzman ve deneyimli personelimiz ile kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz.

Tem Teknik yetkili servis firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

Tem Teknik, Sertifikalı deneyimli ve dinamik uzman kadrosuyla tüm beyaz eşya markalarına servis vermektedir. Ankastre, Beyaz Eşya, Küçük ev Aletleri yetkili servisi olarak; Gaziantep’te iki yetkili şube olarak hizmetimiz bulunmaktadır. Bu sayede talebiniz olması durumunda beyaz eşyanızın bakım veya onarımı için mümkün olan en kısa sürede size hizmet verebilmekteyiz. Tem Teknik olarak beyaz eşya teknolojilerinde birçok marka ürünlerin montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken yedek parça ve aksesuar satışını da yapmaktayız.

En iyi hizmeti ve her biri sertifikalı ekibimiz ile Ankastre, Beyaz Eşya, Küçük ev Aletleri servisinden hizmet almak isterseniz, bize ulaşmanız yeterlidir. Merkezimiz geniş araç filomuz, uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve yıllara dayanan sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numaralarımız ile siz değerleri müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tamamıyla alanında uzman Gaziantep ankastre, Gaziantep beyaz eşya, Gaziantep küçük ev aletleri satış ve yetkili servis firması hizmetinizdedir. Tem Teknik Gaziantep Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri Satış ve Yetkili Servisi hizmetleri almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Yetkili servis hizmeti sunduğumuz Çözüm Ortaklarımız: Arzum, Korkmaz, Elica, Falmec, Ferre, Fivo, Gl General, Green Nest, İcf, Kügerr, Lanova, Liebherr, Maximus, Quax, Raks, Roehler, Sem, Smeg, Dijitsu, Teba, Termikel, Ukinox, Vinola, Pera, Alveus, Awox, Blanco, Conti, Esco, Stilevs, Süsler

Call Now Button