Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Tem Teknik
Tem Teknik, TSE Belgeli Yetkili Servis

2001 yılında kurulmuş olan, Ankastre, Beyaz Eşya, Kombi ve Su Arıtma Yetkili Servisi olarak yıllara dayanan tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre teknolojik hizmetlerini  genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

Servis Merkezimiz geniş araç filosu, uzman teknik kadrosu, güncel ekipmanları ve yıllara dayanan sektörel tecrübesi ile ürünlerinizin teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır.

Tamamıyla alanında uzman Gaziantep ankastre, Gaziantep beyaz eşya, Gaziantep kombi yetkili servis firması hizmetinizdedir. Uzman ekiplerimizden kaliteli hizmet almak için müşteri temsilcimiz iletişime geçebilirsiniz.

Gaziantep Beyaz Eşya Servisi | Gaziantep Ankastre Servisi | Gaziantep Kombi Servisi | Gaziantep Su Arıtma Servisi | Gaziantep Su Artıma Satışı

Hemen Arayın