Gaziantep Ankastre Yetkili Servisi

Gaziantep Ankastre Yetkili Servisi

Türkiye’de bulunan, tercih edilen birçok markaların servis ağı kalitesi de aynı oranda geliştirilmiştir. Bu alanda birçok marka için bayilikler bulunur. Yasal ve alanında uzman bir şekilde çalışan servisimizden her türlü tamir, bakım ve onarım işlemlerinde destek alabilirsiniz. Tem Teknik Gaziantep Ankastre Yetkili Servisi olarak bayiliğimiz bulunmaktadır. Bayilik sistemine göre çalışıyoruz. Servisimizde her türlü marka Ankastre için hizmet verilir. Hizmetimizden yararlanmak için talep oluşturmanız veya firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hizmetlerimiz Ankastre, beyaz eşya ve küçük ev aletleri tüm markaların bakım ve onarım işlemlerini kapsar. Tüm şikayetlerinizi değerlendirdikten sonra gereken çözüm için en kısa süre içinde işlemlere başlıyoruz. Ayrıca garanti kapsamında olan ürünlerinizden işlem yaparken herhangi bir ücret talep de etmiyoruz. Ürünlerinizin garanti süresinin bitmiş olması durumunda ise yine bilginiz dahilinde konu hakkında bilgi veriliyor. Parça değişimleri konusunda da yardımcı oluyoruz.

Parça değişimi beyaz eşya tamirlerinde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Firmamız bu konuda garanti süresi içinde bulunan ürünlerin parça değişimlerini ücretsiz şekilde yapmaktadır. Garanti süreniz bittikten sonra ise parça değişimi yapılması gerektiğinde bu konuda uygun fiyat vererek daha az maliyetle ürünlerinizin onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Farklı bir yerden fiyat almanız veya parça temin etmeniz halinde daha da yüksek maliyet çıkacağını kendiniz de test ederek kolaylıkla görebilirsiniz. Uzman ve tecrübeli bir ekip ile birlikte bakım ve onarım işlemleri konusunda her türlü bilgi ve destek alabilirsiniz.

Tem Teknik Firmamız ile iletişime geçmek ve talepte bulunmak için müşteri hizmetleri iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz. Bir başka seçenek ise online formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Ardından kısa süre içinde bölgeye yakın olan servis çalışanlarımız adrese yönlendiriliyor. Hemen montaj, bakım ve onarım işlemleri için inceleme yapıyoruz. Gelişmiş bir ağa sahip olmamızdan dolayı hizmetlerimizin kısa süre içinde çözüm sunacak şekilde olmasına dikkat ediyoruz.

Gaziantep Beyaz Eşya Servisi | Gaziantep Ankastre Servisi | Gaziantep Kombi Servisi | Gaziantep Su Arıtma Servisi | Gaziantep Su Artıma Satışı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Arayın